Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

#ZostanWdomu

!!! DRODZY RODZICE !!!

Zgodnie z komunikatem Ministra Edukacji Narodowej zawieszenie działalności wychowawczej, dydaktycznej i opiekuńczej placówek oświatowych zostaje przedłużone do dnia 26 kwietnia 2020r. W związku z tym zachęcamy Państwa oraz naszych przedszkolaków z dalszego korzystania z nauczania zdalnego i propozycji zajęć znajdujących się na naszej stronie przedszkolnej oraz na Facebooku.

Pragniemy serdecznie Wam podziękować za dotychczasową pomoc i współpracę. Czekamy na zdjęcia oraz filmy z naszymi kochanymi przedszkolakami! 

Pozdrawiamy serdecznie!

 

Drodzy Rodzice!

      Chcąc mieć z Wami możliwość kontaktu, aby służyć Wam pomocą w wyjaśnianiu wszelkich wątpliwości i ewentualnych pytań, ustalamy godziny konsultacji. Konsultacje będą się odbywały od poniedziałku do czwartku w godzinach 11:00 - 12:00. Oto dokładny rozkład:

      Poniedziałek - grupa "Krasnale" , p. Małgosia Świercz - tel. przedszkolny 44 755 18 41, p. Małgosia Lis - tel. prywatny udostępniony sms-em
      Wtorek - grupa "Pszczółki", p. Jagoda Kowalska i p. Ania Kaniewska - telefony prywatne udostępnione sms-em
      Środa - grupa "Misie" - p. Alicja Amrozik - tel. prywatny udostępniony sms-em, p. Asia Ferensztajn - e-mail: joanna.f@onet.com.pl
      Czwartek - grupa "Kocurki" - p. Justyna Będkowska - tel. prywatny udostępniony sms-em, p. Asia Ferensztajn - e-mail: joanna.f@onet.com.pl

      Zapraszamy chętne osoby do kontaktu :)

 

DRODZY RODZICE!!!!


Przesyłamy dla Waszych pociech propozycje kart pracy, które mogą uzupełnić oraz gier i zabaw, w które mogą się pobawić. Postarajmy się, aby ten trudny okres spędzić jak najbardziej efektywnie.
Śledźcie naszą stronę internetową oraz Facebooka, niebawem kolejne propozycje....
Pozdrawiamy Was serdecznie:)

Karty pracy Przedszkolankowo

Zabawy sensoryczne

Podręcznikarnia

Piosenka

Piosenka o koronawirusie

Miasto Dzieci Zabawy

Gry logopedyczne

Opowiadanie o koronawirusie

Drodzy Rodzice!!! Przedstawiamy Wam kolejną propozycję dla Waszych dzieciaków.Tym razem piosenki i pomysły na zabawy z muzyką dla dzieci. Zachęcamy do wykorzystania w domu :)

Zabawy muzyczne

Zapraszamy także do wykorzystania propozycji Centrum Edukacji Artystycznej Muzylek Moni. W pierwszym odcinku Muzylkowych Inspiracji autorka zaprasza Was do zabawy z kolorami tęczy. Będzie wierszyk, masażyk oraz praca plastyczna. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Muzylek Moni

Od jutra, czyli od środy 18 marca, razem z firmą Froebel.pl, zapraszamy na "Poranki Freblowskie dla dzieci". Każdego dnia o tej samej porze (10:00) będziemy wspólnie bawić się i poznawać świat po freblowsku. Poranki będą trwać około 15 minut i będą obfitować w zabawy rozwijające kreatywność, wspierające Wasze talenty. Zadbamy również o Wasze zadatki matematyczne oraz umiejętności konstruktorskie. 
Już jutro o 10.00 na tym kanale widzimy się z dziećmi, rodzicami i nauczycielami.

 Poranki Freblowskie

A oto propozycja dla naszych starszaków :)

Wydawnictwo MAC

Pomysły na domowe eksperymenty:

Domowe eksperymenty

Pomysły na zabawki z rolek po papierze toaletowym:

Zabawki

Wielka paka kart pracy i zadań od Pani Moni:

Edu-paka przedszkolaka

Wydawnictwo MAC, z którym współpracuje nasze przedszkole, udostępniło bezpłatnie karty pracy . Obecnie dostępne są materiały dla starszaków. Kolejne będą udostępniane w następnych dniach. Zapraszamy do skorzystania z tej możliwości atrakcyjnego i wartościowego spędzenia czasu z dzieckiem :)

MAC karty pracy 

Dla lubiących posłuchać mamy propozycję opowiadań p. Anety Konefał, naszej Misiowej Mamy, czytanych przez Misiowego Wujka p. Macieja Barańskiego. Wszystko w ramach projektu edukacyjnego, w którym nasze przedszkole bierze udział, czyli "Mały Miś w świecie wielkiej literatury".

Opowiadania Misiowej Mamy